Partneři serveru

Golden Fish Hotel Apartments

Čtyřhvězdičkový hotel v Plzni Vám splní víc než tři přání. První hvězdičku si zaslouží příjemné ubytování v Plzni u Borského parku. Druhá Vám přináší nadstandardní služby a pozornou péči personálu. Třetí září nad garážemi, kurty a dalším špičkovým zázemím hotelu. A čtvrtá Vás v naší restauraci přenese do galaxie delikátních chutí a vůní.

http://www.gf-hotel.eu

 

Resort Darovanský dvůr

Hotelový komplex tvoří několik budov v uzavřené lokalitě bývalého selského dvora, jejíž dominantou je velký travnatý prostor s rybníkem lemovaným majestátními staletými kaštany. Resort nabízí kongres & golf hotel, wellnes centrum Vitální svět, golfové hřiště 27+9 jamek, 2 restaurace a laser bar.

http://www.darovanskydvur.cz

 

Golf Resort Hořehledy

Golf Resort Hořehledy se nachází v nádherné, mírně kopcovité krajině Brdského pohoří, 20 km jižně od Plzně. Dohlíží na něj vrch Kokšín, jehož jméno je vneseno i do názvu restaurace, která je součástí atraktivního a moderního areálu. Resort nabízí 9 jamkové hřiště, tréninkové plochy, restaurci, hotel a prostor pro firemní akce.

http://www.golf-horehledy.cz

 

Koření od Antonína

Naším cílem je vybírat pro Vás to nejkvalitnější koření z celého světa a naplňovat firemní heslo - Legenda mezi kořením. Proto pečlivě vybíráme a kontrolujeme každý druh koření, který pro Vás ve světě nakoupíme. Náš sortiment obsahuje téměř všechna dostupná jednodruhová koření a více než 90 druhů směsí, které mícháme dle vlastních receptur.

http://www.koreni.cz

 

BOBBY design

Specializujeme se především na webdesign a tvorbu webových stránek na míru s důrazem na originální a kreativní řešení. Do každého realizovaného projektu vkládáme maximum péče a úsilí. Naším cílem je vytvářet dlouhodobý a úspěšný vztah se zákazníkem. Veškeré naše služby jsou finančně dostupné pro každého.

http://www.bobby-design.com 

 

Chickie!

Chickie! vznikla v Plzni na podzim roku 2010 poměrně nenápadným způsobem. Její zakladatelky totiž objevily velký nedostatek českého, zejména pak západočeského obchodního trhu - absenci luxusního spodního prádla. Primárním úkolem Chickie! je tedy seznámit obyvatele metropole s nabídkou aktuálních kolekcí firmy Victoria's Secret.

http://www.chickiebrand.com 

 

Jazyková škola JIPKA

Jazyková škola Jipka se pohybuje na trhu jazykových agentur od roku 1998. Jsme moderní, neustále se rozvíjející společnost. Snažíme se pokrývat  všechny segmenty poptávky současného jazykového trhu na nejvyšší kvalitativní úrovni.V současné době nabízíme služby již v 53 jazycích.

http://www.jipka.cz

 

eHOCKEY.cz

Naše firma vystupující na internetu pod názvem eHOCKEY.cz byla založena v roce 1995. Specializujeme se především na hokejové a hokejbalové vybavení. Vše potřebné pro lední hokej a hokejbal můžete zakoupit v našem kamenném obchodě eHOCKEY nebo můžete navštívit náš specializovaný internetový obchod www.eHOCKEY.cz.

http://www.ehockey.cz

 

Starožitnosti ANTIK - Zdeněk Sláma

Již od roku 1991 se zabýváme nákupem a prodejem kvalitních starožitností a uměleckých předmětů. Rozsáhlá prodejní galerie se nachází v historickém centru města, nabízí starožitné předměty ze 17. - 20. století se specializací na obrazy, nábytek, šperky, hodiny, hodinky, porcelán, sklo a jiné sběratelské předměty.

http://www.antik-slama.cz

 

Pořádání akcí na klíč

Uspořádáme pro Vás kongres, konferenci, seminář, školení, ale také slavnostní akci jako banket, svatbu nebo promoci. Jsme schopni pro Vás zajistit vhodné prostory, technické vybavení, veškeré formy cateringu, propagaci, tiskoviny atd.

Jan Sláma - 605 247 547 - honza@akce-plzen.cz

 

Newsletter e-mailem

Přihlašte se k odběru novinek, stačí pouze vyplnit Váš e-mail.


Partneři serveru

Darovanský dvůr

Chickie!

eHOCKEY.cz
© 2011 AKCE-Plzeň.cz - Kopírování obsahu bez písemného souhlasu provozovatele zakázáno | Vytvořeno ve studiu BOBBY design

Kulturní a sportovní dění v Plzni - akce, divadla, koncerty, festivaly, muzea, důležité události, programy pro děti, přednášky, akční nabídky, ubytování, restaurace, galerie, kina, kluby, sport